• تلفن: 08138321689
  • info@Atolieweb.com
در ارتباط باشید:

لیست پروژه های انجام شده

شیمی معدنی همدان

مشتری: شرکت شیمی معدنی همدان
آدرس وب سایت:www.cmhco.ir
دسته بندی:وب سایت معرفی شرکت
تاریخ طراحی:فروردین و اردیبهشت1397

موارد موجود در سایت

این وب سایت در دو نسخه فارسی و انگلیسی در دسترس می باشد که طبق درخواست مشتری گرامی زبان اصلی وب سایت انگلیسی می باشد. همچنین موارد مربوط به بهبود رتبه سایت در گوگل نیز در دست انجام می باشد.

ایران گلد بند

مشتری:شرکت صنایع کامپوزیت ایران گلد بند
آدرس وب سایت:www.IranGoldBond.com
دسته بندی:وب سایت شرکتی
تاریخ:تیرماه 1396

درباره ایران گلد بند

مجتمع تولیدی گلد بوند در سال ۱۳۸۶پس از بررسی های فنی، اقتصادی و مالی در استان همدان، شهرک صنعتی رزن در مساحتی به متراژ ۱۲۰٫۰۰۰متر مربع و با سرمایه گذاری بالغ بر ۵,۴۰۰ میلیارد ریال به مرحله اجرا گذارده شد و فاز اول آن در نیمه ی دوم سال ۹۰ با تولید کویل و ورق از ضخامت یک تا هفت میلی متر و فاز دوم در نیمه ی دوم سال ۹۳ با تولید فویل با ضخامت ۶ تا ۲۵۰ میکرون با استفاده از پیشرفته ترین تجهزات روز دنیا و به کمک کارشناسان ارشد اروپایی مورد بهره برداری قرار گرفت.

شرکت فرو آلیژ گستر غرب

مشتری:شرکت فروآلیاژ گستر غرب همدان
آدرس وب سایت:www.FerroyWest.com
دسته بندی:وب سایت شرکتی
تاریخ:مهرماه1396

درباره فروآلیاژ گستر غرب

گروه تولیدی فرو آلیاژ گستر غرب (فاگ) مفتخر است با بهره گیری از کادر مجرب و دستگاه های مجهز و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، به تولید شمش های آلیاژی، براکت و گرانول و فرآورده های مربوطه مبادرت ورزد. از سابقه بازرگانی این مجموعه می توان به همکاری گسترده با شرکت های مرتبط داخلی و خارجی در صنایع با بالاترین سطح استاندارد اشاره کرد.

بسیج فرهنگیان استان همدان

مشتری:سازمان بسیج فرهنگیان ناحیه1 همدان
آدرس وب سایت:www.bfh1.ir
دسته بندی:وب سایت اداری -خبری
تاریخ:تابستان 1394
این وب سایت با توجه به دستورالعمل واصله از سازمان مرکزی منتقل شده است.

درباره این وب سایت

این وب سایت با هدف ارتباط سازمان بسیج فرهنگیان با این قشر عزیز از جامعه طراحی گردید. طی دستورالعمل واصله از سازمان بسیج فرهنگیان کل کشور، از سال 1395 این وب سایت حذف و به زیرمجموعه سازمان مرکزی انتقال یافت.

30 پرس

مشتری:گروه رستوران های 30 پرس
آدرس وب سایت:www.30pors.com
دسته بندی:وب سایت جستجوی رستوران
تاریخ:اردیبهشت 1392
نکته: این وب سایت با وجود تکنولوژی پیشرفته در طراحی متاسفانه به دلیل مشکلات مالی مالک تمدید هاست نشد و مجموعه کلا تعطیل گردید.

تکنولوژی بکار گرفته شده

وب سایت سی پرس یکی از وب سایت های اصلی جستجوی رستوران های تهران بود. با برنامه نویسی پیشرفته PHP5 در آن سالها و موتور بانک اطلاعاتی قوی کار خود را آغاز نمود.

لیست پروژه های انجام شده

صنایع تولیدی رزن صاف

مشتری:شرکت صنایع آلومینیوم رزن صاف همدان
آدرس وب سایت:www.razan-saaf.com
دسته بندی:وب سایت شرکتی
تاریخ:اردیبهشت 1396

تکنولوژی بکار گرفته شده

این وب سایت دارای سرویس های متعددی از جمله بهینه سازی موتورهای جستجوگرSEO، خاصیت دو زبانه سازی (انگلیسی و فارسی) می باشد. گالری تصاویر این وب سایت یکی از جدید ترین و کاربردی ترین افزونه های بکار گرفته شده می باشد.

صنایع تولیدی هگمتان رویا

مشتری: شرکت تولید ظروف یکبار مصرف هگمتان رویا همدان
آدرس وب سایت:www.hegmatanroya.com
دسته بندی:وب سایت شرکتی
تاریخ:تیرماه1396

تکنولوژی بکار گرفته شده

این وب سایت دارای سرویس های متعددی از جمله بهینه سازی موتورهای جستجوگرSEO، خاصیت دو زبانه سازی (انگلیسی و فارسی) می باشد. از سایر مزایای این پروژه می توان به آلبوم تصاویر مخصوص، بهبود رابط کاربری و فرم تماس با ما بصورت حرفه ای نام برد.

شرکت مخازن استیل غرب

مشتری:شرکت مخازن استیل غرب همدان
آدرس وب سایت:www.msgcompany.com
دسته بندی:وب سایت شرکتی
تاریخ:تابستان 1392

درباره مخازن استیل غرب

گروه صنعتی مخازن استیل غرب از سال ۱۳۸۲ باهدف پوشش دادن به نیاز منطقه غرب کشور به انواع مخازن استنلس استیل تک جدار، دوجدار و سه جدار و همچنین دستگاه های پاستوریزاتور، انواع پمپ، شر آلات و اتصالات، با سابقه درخشان در زمینه طراحی مهندسی و تولید انواع ماشین آلات تولید مواد غذایی و لبنی، با کوله باری از تجربه دیرین و تلفیق آن با دانش و تکنولوژی روز دنیا بر اساس پیشرفته ترین متد و رعایت استانداردهای جهانی در شهرک صنعتی بوعلی همدان تأسیس شد.

شادلین فرش کاشان

مشتری:شرکت تولیدی شادلین فرش کاشان
آدرس وب سایت:www.Shadlincarpet.com
دسته بندی:وب سایت شرکتی
تاریخ:مردادماه 1391

درباره این وب سایت

وب سایت شادلین فرش کاشان یکی از اولین وب سایت های طراحی شده توسط آتلیه وب می باشد. با توجه به وفاداری این مشتری خوش نام، تاکنون 2 بار قالب این شرکت با تخفیف 50% تغییر یافته است.

هلال احمر استان همدان

مشتری: سازمان هلال احمر استان همدان
آدرس وب سایت:www.hamhrc.ir
دسته بندی:وب سایت اداری -دولتی
تاریخ:اردیبهشت 1396
نکته: این وب سایت به دلیل قوانین هلال احمر جمهوری اسلامی ایران پس از دو سال حذف و به زیر دامنه ای از سازمان هلال احمر کل انتقال یافت.

تکنولوژی بکار گرفته شده

وب سایت هلال احمر استان همدان یکی از نمونه وب سایت های خبری با امکانات پرتال سازمانی منحصر به فرد بود. این پروژه با توجه به حساسیت های موجود واحد روابط عمومی هلال احمر استان همدان طی 3 ماه کاری برنامه ریزی و پیاده سازی گردید.