• تلفن: 08138321689
  • info@Atolieweb.com
در ارتباط باشید:
تصویر فوق العاده

از 1390 تا امروز

پروژه آتلیه وب بعنوان یک مرکز تخصصی طراحی و میزبانی وب سایت در تابستان سال 1390 استارت خورد

زمانی که جمعی 3 از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد قزوین گرد هم آمدند تا به دنبالی تنوعی در خدمت دهی در حوزه وب کشور شوند. اکنون پس از سال ها، با فراز و نشیب های فراوان، به لطف خداوند متعال، مجموعه آتلیه وب متشکل از 3 دپارتمان تخصصی، 30 نفر نیرو، دو دفتر منطقه ای در استان همدان و تهران شاهد میزبانی و طراحی بیش از 3600 وب سایت در کشور عزیزمان می باشد.
تصویر فوق العاده

دپارتمان طراحی وب

این دپارتمان متشکل از 4 نفر از طراحان حرفه ای و هنرمند می باشد. در این واحد فارغ التحصیلان رشته آی تی دانشگاه های معتبر استان همدان مشغول به کار می باشند.

تصویر فوق العاده

سئو و مدیریت محتوا

دپارتمان مدیریت محتوای آتلیه وب یکی از تخصصی ترین بخش های موجود در شرکت می باشد که با 3 کارشناس و کارشناس ارشد در زمینه آی تی و تبلیغات مجازی مشغول به فعالیت می باشد.

تصویر فوق العاده

میزبانی وب

بخش میزبانی وب این مجموعه در راستای تامین نیازهای مشتریان گرامی تشکیل شده و با 2 نفر نیروی متخصص در زمینه مدیریت و میزبانی سرورهای لینوکسی و ویندوزی فعالیت می نماید.

طراحی ریسپانسیو

این قابلیت که شما بتوانید وب سایت خود را در تمامی دستگاه ها، از جمله کامپیوترهای شخصی، موبایل و تبلت مشاهده نمایید به معنای انعطاف پذیری(ریسپانسیو) بودن وب سایت شما است. آتلیه وب این امکان را در تمامی وب سایت های طراحی شده خود قرار داده است..

مشاهده سرویس ها

سابقه کاری ما